O WOLF MASK

WOLF MASK to wysokiej jakości maska antysmogowa wyposażona w filtr Active Carbon Air, który chroni przed szkodliwymi pyłami PM2.5 i PM10, smogiem, spalinami, emisją przemysłową, zanieczyszczeniami, grypą wirusową, kurzem, alergenami, dymem tytoniowym oraz bakteriami. Maska WOLF MASK przeznaczona jest do wielokrotnego użytku o każdej porze roku.

2017 02 17_10h07_26

Maska z filtrem Active Carbon Air zatrzymuje 99%:

 • pyłów PM2.5 i PM10
 • kurzu
 • bakterii
 • spalin
 • alergenów

Budowa filtra Active Carbon Air

Filtr Active Carbon Air zapewnia pełną ochronę przed zanieczyszczeniami podczas aktywnosci sportowych, m.in treningu biegowego, jazdy na rowerze oraz spaceru w niekorzystnych warunkach zwiększonego stężenia szkodliwych pyłów w powietrzu.

Budowa maski antysmogowej WOLF MASK

 1. Neopren – komfortowy materiał i innowacyjny kształt idealnie przylegający do twarzy, przeznaczony do noszenia o każdej porze roku.
 2. Otwór powietrza Full Air – specjalnie zaprojektowane otwory umożliwiające płynny dopływ wdychanego powietrza.
 3. Regulator Nose Clip – wygodny klip pozwala uszczelnić maskę poprzez dopasowanie do kształtu nosa.
 4. Rzep Elastic Velcro – wygodny i elastyczny rzep zapewniający swobodę ruchów oraz idealne dopasowanie maski do kształtu głowy.
 5. Podwójny otwór wydechowy Double Air Valves – wygodny zawór wydechowy do odprowadzania pary wodnej, ciepła i dwutlenku węgla.
 6. Filtr Active Carbon Air filtr składający się z warstw filtra pyłu zawieszonego PM2.5 i PM10 oraz powłoki węgla aktywnego.
Woman riding on bicycle in park

Idealna dla osób aktywnych

Maska WOLF MASK zapewnia komfort podczas użytkowania również podczas aktywności fizycznej. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu i nowoczesnego materiału Neopren, maska jest wygodna i nie przesuwa się w trakcie noszenia.

Oddychaj czystym powietrzem

Maska antysmogowa WOLF MASK to nie tylko doraźne rozwiązanie zapewniające Ci dobre samopoczucie, ale także długofalowa inwestycja w Twoje zdrowie.

Coraz więcej polskich miast ma poważny problem z wysokim zanieczyszczeniem powietrza. Odczuwalne na co dzień efekty smogu to m. in. kaszel, duszności, drapanie w gardle. Smog to jednak nie tylko nieprzyjemne dolegliwości to także niewidzialna  przyczyna wielu poważnych problemów zdrowotnych.

Wpływ smogu na Twój organizm

wolfmask3
wolfmask2

Maska antysmogowa dla każdego

Niezależnie od Twojego trybu życia, miejsca zamieszkania i wieku maska WOLF MASK jest rozwiązaniem, które Cię nie zawiedzie. W masce WOLF MASK będziesz czuć się komfortowo o każdej porze roku i podczas każdej aktywności. 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami